Kursy walut NBP: USD 3,59 | EUR 4,22 | CHF 3,63 |
Wyszukiwarka
Numer oferty
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi

Oferty specjalne

Praca

Poszukujemy agentów:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie ciekawych ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości do bazy danych
  • Sporządzanie w terenie ich dokumentacji zdjęciowej, kompletowanie dokumentacji i podpisywanie umów o pośrednictwo
  • Wprowadzanie danych do systemu CRM
  • Kontrola stanu prawnego nieruchomości
  • Utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami, prezentacja nieruchomości
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji zmierzających do zakupu lub wynajmu nieruchomości
  • Realizowanie sprzedaży i wynajmu nieruchomości poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługę klientów bieżących
  • Monitorowanie lokalnego rynku nieruchomości
  • Aktywne pozyskiwanie klientów, analizowanie potrzeb klientów
  • Przedstawianie klientom jak najszerszej oferty mogącej spełnić ich oczekiwania telefonicznie, drogą elektroniczną, osobiście
  • Negocjowanie warunków transakcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży usług
  • Bardzo dobra obsługa komputera (word, excel, outlook) i urządzeń biurowych
  • Determinacja w realizacji celów
  • Zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności pozyskiwania i wyszukiwania informacji.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, kreatywność, skrupulatność, terminowość
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, zdolności negocjacyjne
  • Chęć samorealizacji
  • Znajomość rynku nieruchomości będzie istotnym atutem
  • Wiek minimum 30 lat

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prowadzenie, bądź gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
  • Prawo jazdy oraz własny samochód

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o współpracę ( własna działalność)
  • Szeroki zakres reklamy i marketingu
  • Dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi multimedialnych
  • Telefon służbowy
  • Opiekę merytoryczną  nad prowadzonymi transakcjami
  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować wyłącznie drogą mailową z tematem: PRACA na adres: rekrutacja@alfanieruchomosci.pl

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.